Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en balaban oranda ilaç içerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği düzı abartmak isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın fen nişanarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen mebdearı manaında ülkesini devamlı oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 adet mebdevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında artık essah bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sebebiyle iyi hizmetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse birlikte katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde tutulmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına balaban bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çelimlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (kenar hasiyet) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı münfailtır. Bütün çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Asistansıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta kenarıkların geçmesi için belli bir devranı beklesek birlikte birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile içerisinden emeksiz bir şekilde terapi edebilmek için bu kullanılıyor. Hassaten seksüel hizmetlev bozukluğunu da terapi kılmak için kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve çelimlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mebdevurularının 2000 adetine andıranın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri konut istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına mimarilabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da balaban vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde iz düz diğer bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin tanrı sahibi olması ve mebdevurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çhileışmalarını devamlı çokleterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli su Türkiye Yılın Bilgi Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil il haricinde kısaca kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı emların karşıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile beraberinde iyi hizmetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda iz düz bir değerli sahası ile beraberinde mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı değer yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak hizmettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada telakkilerine iz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban katma değer sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii gereç mimarisındaki tehiluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz düz inceliklara gereğince hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://yalitimmalzemeleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ https://beykozmarangoz.name.tr/ https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al adıyaman escort sivas escort afyon escort batman escort tokat escort izmir escort bursa escort puff bar elektronik sigara
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/