Gökyüzünde Yıldızların Yeri Nasıl Hesaplanır?

Gökyüzünde Yıldızların Yeri Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına cihet veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri üzere kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında dürüst adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve reçete gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin dikkat göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi ika etmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en zemin görevlerinden biridir. Kişinin veladet geçmişine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz aşkın vukuf sahibi olmak istiyorsanız, birbir hayli terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet geçmişine nazaran belirlenir ve birbir hayli kişiye nazaran şahsiyet ve gelecekteki olaylar için vukuf verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin birey yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere yaşlakin şekline belirti değer.

Burç yorumlaması için çok aşkın vukuf sahibi olmak karınin, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

Terim Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için vukuf verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değalışverişimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, dürüst bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve henüz sert çok sermaye için vukuf verme konusunda enikonu değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://yalitimmalzemeleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ https://beykozmarangoz.name.tr/ https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara